motoger

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

gielda czesci
moto2.pl
moto2
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
auto części słomczyn
auto części poznań
auto części gliwice
części używane poznań
części moto2
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
auto części
giełda części
części używane opel
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
giełda części poznań

Cena Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Volkswagen Passat na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Drążek kier. przedni prawy. Części samochodowe w kategorii Układ kierowniczy. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-21 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Drążek kier. przedni prawy do Volkswagen Passat B7 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca posiada 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7 2.4 2012 terenowy. Tanio Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7 2.4 2012 terenowy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.4 i wyprodukowany został w roku 2010. Nadwozie w tym samochodziku to terenowy i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Volkswagen. Ten model Passat wyprodukowany został w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie drążek kier. przedni prawy . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Volkswagen Passat wersja B7. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Volkswagen Passat. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Słyszałem od mechanika że Volkswagen Passat to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Volkswagen Passat. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem drążek kier. przedni prawy do Passat. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem drążek kier. przedni prawy. Kupiłem drążek kier. przedni prawy i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wpisałem drążek kier. przedni prawy na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Volkswagen Passat. Gdzie ja znajdę takie tanie drążek kier. przedni prawy. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Volkswagen Passat. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą drążek kier. przedni prawy w Volkswagen Passat. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  drążek kier. przedni prawy do Volkswagen Passat. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio drążek kier. przedni prawy. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Tam mają dużo drążek kier. przedni prawy. Zobaczyłem na tym placu calutkie Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7 Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Passat B7
Copyright © 2025. MOTOGER.pl